YÜREĞİ ADALET İNSANLIKLA DOLU BÜTÜN İNSANLARA SELAM YOLLUYORUM


HKBD HALKLARIN KÜLTÜREL BIRLESIK BARIS GÖNÜLLÜSÜ SEMSEDDIN BASAK HKBD HAKLARIN KÜLTÜREL BIRLESIK DEVLET BASAKANI SEMSEDDIN BASAK.

İNSANLIK VE SEVGI İÇİN ÇIKTIK YOLA KARDEŞLİK KAZANSIN İSTİYORUZ. 1. HALKLARIN BİRLEŞİK PROJESININ AMACI, İNSANLIKTIR. 2,TOPLUMUN BİRBİRİYLE KAYNAŞMASINI SAĞLAMAKTIR, HEDEFİMİZ.

AYRIŞTIRMA DEĞİL TOPLUMLARI BİRLEŞTİRMEKTİR AMACIMIZ. 3, KÜLTÜREL MÜZİK VE DİYALOG VE BARIŞ KURMAK İÇİN OLUŞTU. BU PROJE. 4, TÜM İNSANLARA SEVGİYİ DOSTLUĞU PAYLAŞMAYI KAVRATABİLMEK İÇİN OLUŞTU. BU İNSANLIK PRIJESI. 5, ÜNSANA VE TÜM CANLILARA HİZMET ALLAH'A HIZMETTİR, DÜŞÜNCESİNİ YAYMAKTIR. HEDEFIMIZ. 6, DİNİ, DİLİ, KÜLTÜRÜ, DÜŞÜNCESİ NE OLURSA OLSUN, FARKLILIKLARIMIZLA BİRBİRİMIZİ SEVEBİLMENİN MÜMKÜN OLABİLECEĞİNİ ANLATMAKTIR.

HEDEFIMİZ. 7, KARDEŞ OLABİLMEK İÇİN İLLADA AYNI ANNEDEN BABADAN OLMAMIZA GEREK OLMADIĞINI TÜM İNSANLIĞA MASAJINI DOĞRU BİR ŞEKİLDE ANLATABILMEK VE KAVRATABİLMEKTİR HEDEFİMIZ. BU PROJENIN AMACI SEVGIDIR. KISACASI ZATEN TÜM İNSANLAR KARDEŞİZ. 8, TÜM ACILARIMIZI AYIRIM YAPMAKSIZIN DİN DİL RENK AYIRIMI YAPMADAN YARDIMLASMAK VE PAYLASMAKTIR, TÜM SORUNLARIMIZI HER KONUDA CÖZEBILMEKTIR HEDEFIMIZ.

9, DÜNYANIN ACISINI KENDI ACIMIZ BİLMEK MUTLULUĞUNUDA KENDİ MUTLULUĞUMUZ BİLMEKTİR, VE BUNUN BİLİNCİYLE MÜMKÜN OLDUKCA HERKESE ANLATMAK YAYMAK KAVRATMAKTIR. HEDEFIMIZ AMACIMIZ. 10, KİME KARŞI YAPILIRSA YAPILSIN HAKSIZA KARŞI DURMAK, HAKLIYA DESTEK OLMAK SEVGİYİ KARDEŞLİĞİ TESVİK ETMEKTİR HEDEFIMIZ.

11, TÜM KÜLTÜRLERİN ASLINDA BİZİ YARATAN RABBİMİZİN NİMETLERİ OLDUĞUNU TÜM İNSANLARA, ANLATMAK VE BU DÜŞÜNCEYLE SAYGİYİ HEP BERABER İYİ BİR DÜNYA İÇİN GELECEKTE ÇOCUKLARIMIZIN, HUZUR İÇİNDE YAŞAYABİLMESİ İÇİN GEREKLİ OLDUĞUNU TÜM TOPLUMLARINDA GÖREVİ OLDUĞUNU BİLDİRMEKTİR. AMACIMIZ.

12, BEN DEĞİL BİZ OLABİLME OLGUNLUĞUYLA HARAKET ETMEMÜZ GEREKTİĞİNİ BİLMEMÜZ BİZİ DAHA ÇOK MUTLU EDEBİLECEĞİNİ YAYMAKTIR. HEDEFİMİZ.

13, HKBD HALKLARIN KÜLTÜREL BİRLEŞİK KARDEŞLİĞİ OLARAK HERKESİ SUYA DAVET EDİYORUZ. BARIŞA DAVET EDİYORUZ. DÜNYA HEPİMİZ İÇİN YAŞANABİLECEK KADAR ÇOK BÜYÜK KÖR DÜŞÜNCELER YÜZÜNDEN İNSANLARIN ACI ZÜLÜM BĞRBİRLERÜNE YAŞATMASI AKIL DURMASINDAN BAŞKA BİRŞEY DEĞİLDĞR, DİYORUZ KARDEŞLİK KAZANMALIDIR MUTLAKA. 14, HEPİMĞZ ADEMLE HAVVANIN ÇOCUKLARIYIZ.

BU BİLİNÇLE HARAKET ETMELIYIZ, ADEMLE HAVVANIN ÇOCUKLARI BİRBİRLERÜNE DÜŞMÜŞ. ALLAH'IM SEN AKIL VER DİYORUZ. İSTERSEK TÜM SORUNLARI ÜSTÜN AKILLA BİLGİYLE SABIRLA, TAHAMMÜLLE CÖZEBİLİRİZ, DÜYORUZ.

SAVAŞLAR AHMAKLARIN TEMBELLERİN ÇARESİZLERİN İŞİDİR DİYORUZ. 15, DÜNYAYA ÇAĞRIMIZ VAR BİZLER KARDEŞ OLABİLMEK İÇİN İLLADA AYNI ANNEDEN BABADAN OLMAMIZA GEREK YOKTUR, BİZLER TÜM İNSANLIK AİLESİ KARDEŞİZ ZATEN.

DİN DİL RENKLERİMİZ ALLAH'IN BİZLERE VERDİĞİ ZENGİNLİKTİR BU DÜŞÜNCEYİ TÜM İNSANLARA BENİMSETMEK KAVRATMAK İSTİYORUZ. BÜTÜN ÜNSANLARI BÜTÜN CANLILARI SEVÜYORUZ. SAVAS KAN GÖZ YAŞI İSTEMİYORUZ BARIŞ KARDEŞLİK EN BÜYÜK AŞKTIR DIYORUZ . DUA EDER DUA BEKLERĞZ, BARIŞ İNSANLIK KARDEŞLİK KAZANSIN İSTİYORUZ ALLAH'A EMANET OLUN BU İNSANLIK PROJEMÜZE HER İNSANIM DÜYEN VÜCDAN SAHİBİ ÜNSANLARDAN DESTEK BEKLİYORUZ.

SAYGILARIMLA HKBD HALKLARIN BARIŞ GÖNÜLLÜSÜ BAŞKANI ŞEMŞEDDİN BAŞAK...